یوسف پشتون تف‌اش را پس لیسید!

او فهیم را اعدام خواهد کرد یا فهیم او را؟


وزیر انکشاف شهری یوسف پشتون گفته: «در این مملکت مافیای زمین موجود است و در این مافیا در شهرک مرجان کلان‌ترین مافیای همین شهر در آن دست دارد که ۷۰۰ جریب زمین دولت را دزدیده و در راس این مافیا آقای فهیم است.» (تلویزیون طلوع، ۱۷ ثور ۱۳۸۶)

ولی او همانند کلیه وزیران و والیان و دیگر صاحب‌مقامان فاسدترین کشور دنیا، آنقدر شرف و شهامت نداشت که روی حرفش بایستد و خواستار محاکمه فهیم و سایر جنایتکاران مافیایی شود. او در تلویزیون طلوع (۲۷ اسد) ضمن آن که به غصب شدن ۵۰۰ هزار جریب زمین در بلخ و ۵۰۰ هزار جریب زمین در کابل توسط «زورمندان» اشاره نمود، اظهار داشت که: «در حالت فعلی ما قانون صحیح نداریم تا بتوانیم این مشکلات را حل کنیم. اگر احیاناً برویم به محاکمه خود توسط قوانین موجود این مشکل حل شده نمی‌تواند.»

در این صورت نفرین بر تو و امثالت که با وصف این جنایات باورنکردنی فهیم و سایر خیانتکاران جلادپیشه، بر چوکی وزارت سینه انداخته و با قبول هر بیشرافتی و ننگی، از آن استعفا نمی‌دهید!

واقعیت آنست که سگ برادر شغال است. هیچ بعید نیست که خود یوسف پشتون هم در غصب زمین‌ها یا خیانت‌های دیگری از این قبیل دست داشته باشد(١) ورنه چطور ممکن است با وصف ناظر بودن این همه خیانت‌های تکان‌دهنده‌ی مافیای جهادی در زیر ریشش، خم ابرو نکرده، تف دیروزش را فوراً لیسیده و در کمال بیشرمی و دنائت هنوز هم از نشستن بر چوکی وزارت کیف کند.

ولی گویی یوسف پشتون را جناحی از مافیا علیه جناح دیگر مافیای جهادی پیش انداخته و تشجیع کرده که ادامه دهد. به همین دلیل او دوباره دلاور شده و ابراز داشت که سرکرده‌ی مافیای زمین را «تا به وقتی که به اعدام روانش نکنم زنده نخواهم بود.» (تلویزیون طلوع، ۲ عقرب).

آقای پشتون اگر لاف و ریاکاری نیست و ضمناً شک همدست بودن خودت با مافیا را می‌خواهی برطرف کنی باید این نکات را افشا نمایی: غیر از شهرک مرجان، کدام شهرک‌های دیگر متعلق به فهیم، قانونی،‌ سیاف و سایر سرتبهکاران اند؟ جزئیات ارتباط این جنایت‌پیشگان میهنفروش با دستگاه‌های جاسوسی امریکا، ایران و روسیه چگونه است و هر کدام سالانه چند ملیون دالر از «سی‌آی‌ای» جیره می‌گیرند؟ دین محمد جرئت شما را «بی‌شخصیت» خطاب کرد، شما به این دلال مشهور فهیم و عبداله و قانونی دشنام ندهید. بهترین راه افشای ارتباطات، میزان ثروت، جاهای سرمایه‌گذاری‌‌هایش و مثال‌های دیگر از خیانت‌ها و جنایت‌هایش می‌باشد به اضافه اینکه جریان دعوای وی با جبارثابت گلبدینی چه بود؟ سر و صدای قبرهای دستجمعی چمتله را کی خواباند؟ قضیه آوردن طالبان در دولت و اختلاف امریکا و انگلستان با سایر اعضای ناتو بر سر افغانستان از چه قرار است؟ از خیانت‌ها و جنایت‌ها و فساد وزیران، والیان، قومندانان و معاونین کرزی چه می‌دانید (به عنوان یک وزیر باید خیلی چیزها را بدانید)؟ دو نفر جاسوس را که کرزی خود از آنان یاد کرد کی بودند؟ سایر جاسوسان در دولت کیانند؟ اعظم دادفر به زور «سی‌آی‌ای» وزیر شد یا به پشتوانه‌ی رشید دوستم؟ جاوید لودین، کریم رحیمی، زمری بشری و... از کجا شدند و کی آنان را نصب کرده است؟ از خودت بگو که به چه اساس و به سفارش کدام منبع وزیر شدی؟ خلاصه آقای پشتون مسایلی ازین قبیل را روشن بساز که ادعای بالایت گزافه‌گویی و دروغی بازاری ثابت نگردد.

قصه رسوایی آلوده بودن وزیران، اعضای پارلمان، سفرا، والیان، قومندانان و اراکین بالا رتبه قضا در هزارویک فساد چنان بالا گرفته که عده‌ای از آنان احمقانه فکر می‌کنند که تایید وجود هرویین‌سالاران در دولت، روی سیاه خود شان را خواهند پوشاند. مثلاً مدتی پیش ضیا مسعود از شاه مهره‌های قاچاق سنگ‌های قیمتی توسط «قهرمان ملی»، نیز از وجود هرویین‌سالاران در رده‌های بالای دولت یاد کرد! ولی این خاینان جانی نمی‌دانند که دزد، دزد بگیر شده نمی‌تواند.

شایان یادآوریست که غصب زمین‌ها توسط اراذل خاین جهادی به ملیون‌ها جریب می‌رسد. چنانچه روح‌اله امان شاروال کابل اعلام داشت که ۳ ملیون جریب زمین غصب شده است. (تلویزیون طلوع، ۹ میزان ۱۳۸۶)
یادداشت ها:

۱‌‌ـ رزاق مامون (که به اعتراف خودش کارت گلبدینی دارد) هرچند هیچگاه از خیانت‌های ربانی، خلیلی، ضیا مسعود، قانونی، عبداله و... نگفت چرا که شایع است با آنان الفتی دیرین دارد، در تلویزیون طلوع (۲۴ اکتبر) مدعی می‌شود که یوسف پشتون خود منبع فساد در دولت به شمار می‌رود.

آخرین مطالب